Ilgmūžīgi un Latvijas klimatam atbilstoši

Māla dakstiņi BMI Monier, ir vieni no pieprasītākajiem Latvijas tirgū. Jo mēs saviem klientiem piedāvājam tikai rūpīgi pārbaudītus un vietējam klimatam atbilstošus produktus. Šis ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem, lai māla dakstiņi kalpotu ilgi un labi, nesāktu drupt vai lobīties.

Lūk vēl daži no iemesliem, kāpēc izvēlēties tieši BMI Monier zīmola māla dakstiņu jumta segumu –

  • ILGS KALPOŠANAS MŪŽS – Māla dakstiņi ir viens no senākajiem jumtu segumu materiālu veidiem. Ne velti tieši māla dakstiņi rotā Eiropas senāko pilsētu māju jumtus. Jo jumts, kas ir ieklāts ar māla dakstiņiem izskatīsies cēli gan tikko ieklāts, gan, kad jau pagājuši vairāki gadi;
  • IZDEVĪGS IEGULDĪJUMS – Māla dakstiņi noteikti būs viens no labākajiem ieguldījumiem Tavā mājā, jo tie spēj kalpot līdz pat 100 gadiem un vairāk. Kā arī, tie ievērojami paaugstinās Tavas mājas tirgus vērtību.
  • FUNKCIONĀLS SKAISTUMS – Māla dakstiņi noteikti kļūs par Tavas mājas arhitetūras pērli. Piedevām šim, māls kā dabīgs materiāls, mājā spēj radīt patīkamu mikroklimatu – ziemās telpās siltums saglabāsies daudz ilgāku laiku, savukārt vasarā mājā būs patīkami vēss.